• Gestbook



    118
    Friday 3rd February at 12:58

    Húúúúúúúúúúú  Jolcsikám köszönöm a csodás képet .Puszillak 

    117
    Friday 3rd February at 11:00

    Cickám köszönöm ezt a szép lecót!!!puszi...

    116
    Baranyi Erzsike
    Thursday 26th January at 10:34

    Egy másik version.Köszönöm

    115
    Baranyi Erzsike
    Thursday 26th January at 10:06

    Köszönöm Szépen

    114
    Baranyi Erzsike
    Sunday 22nd January at 08:03

    Köszönöm szépen.

    113
    Friday 20th January at 17:03

    Húúú Jolcsikám te nagyon szép a képed .Szuper a  szine .Pusszantalak 

     

    112
    Friday 20th January at 16:37

    Cickám köszönöm ezt a szuper leckét!

    111
    Kristó Marcsi
    Thursday 12nd January at 09:25

    Köszönöm...:)

    110
    Baranyi Erzsike
    Monday 9th January at 12:47

    Másik változat.

    109
    Baranyi Erzsike
    Monday 9th January at 12:46

    Köszönöm Szépen.

    108
    Baranyi Erzsike
    Sunday 8th January at 13:01

    Köszönöm szépen.

    107
    Friday 6th January at 11:58

    Drága Cickám! Ahova irtál a vendégkönyvbe az enyém! Vagyis Ildikóé kicsit megkevertünk de azt én is regiztem. Puszillak Ildikó-Cinella.

    106
    Wednesday 4th January at 12:08

    Cickám köszönöm ezt a szép leckét!puszillak...

      • Thursday 5th January at 16:14

        Köszönöm Jolcsikám ,szuper lett a képed.

    105
    Tuesday 3rd January at 12:36

    Szia Cickám!

    Köszönöm ezt a szép leckét!Puszillak...

      • Tuesday 3rd January at 13:37

        Húúúúúúúúú Jolcsikám köszönöm ezt a szuper képet. Puszillak 

    104
    Baranyi Erzsike
    Tuesday 20th December 2016 at 08:51

    Cickám.Köszönöm szépen.

      • Thursday 5th January at 16:13

        Köszönöm Erzsike,szuper lett a képed

    103
    Monday 19th December 2016 at 21:53

    Szia Cicka!

    Köszönöm a szép leckét. Puszi

      • Tuesday 20th December 2016 at 08:21

        Nagyon szuper lett Cilám Köszönöm 

    102
    Monday 19th December 2016 at 16:20

    Szia Cickám!

    Köszönöm ezt a szép lecót!Puszillak...

    101
    Monday 5th December 2016 at 11:11

    Szia Cickám!

    Köszönöm ezt a szuper leckét!puszillak...

      • Monday 5th December 2016 at 13:34

        Húúúúúú Jolcsikám szuper lett a képed .Köszönöm   smile

    100
    Wednesday 26th October 2016 at 10:13
    99
    kristó marcsi
    Tuesday 25th October 2016 at 21:24
    Suivre le flux RSS des commentaires


    Add comment

    Name / User name:

    E-mail (optional):

    Website (optional):

    Comment: