• Gestbook



    283
    Sunday 10th February at 14:32

    Köszönöm szépen.

    282
    Sunday 10th February at 14:04

    Köszönöm szépen drága Cickám.

    281
    Thursday 7th February at 11:30

    Köszönöm a szép leckét !!!

    / egy kis hibával igy sikerült /

    http://ekladata.com/CBPehHVKZz2OxL0KY4LqxH04510@850x536.png

      • Friday 8th February at 12:52

        Köszönöm Marika a csodás képet! Nincs ezen semmi hiba .Puszillak 

    280
    Thursday 17th January at 14:57
    279
    Thursday 17th January at 14:00

      • Friday 18th January at 07:47

        Erzsikém  köszönöm a csodás képeket .Nagyon tetszik mind a kettő smile

    278
    Thursday 17th January at 13:59
    277
    Monday 14th January at 19:15

    Köszönöm Cicka  a csodás leckét.puszillak.

    276
    Saturday 5th January at 18:11

    Hello csilla,
    Először is, nagyon boldog új évet kívánok
    majd gratulálok a webhelyéhez, hogy nagyon szeretem a látogatást. a videók, nagyszerű!
    itt két olyan alkotás készült, amelyek a tutosoddal készültek, remélem tetszeni fogsz
    nagy csókok
    Patrice

     

    275
    Sunday 30th December 2018 at 21:25

    Békés Boldog Új Évet kivánok !!!

    http://ekladata.com/pwJRpkSO17UZboWXJENpA-GXXPg@850x531.png

    274
    Saturday 22nd December 2018 at 16:44

    Sok szeretettel...Marika

    http://ekladata.com/Rt4cJsrfa0FvxROK-EaXUBd-toc@850x590.gif

    273
    Conceição
    Wednesday 19th December 2018 at 21:30

    Esta é a época mais mágica do ano. As ruas vestem-se de luz, as casas de paz e harmonia, e os corações de generosidade. O meu transborda de alegria, não só porque é Natal. Mas porque tenho amigos lindos. A você eu quero desejar o melhor do melhor. Que todos os seus desejos se tornem  realidade e a felicidade reine na sua vida.

     

    FELIZ NATALCatt

      • Thursday 27th December 2018 at 03:23

        Desejo-lhe um Feliz Ano Novo!

        Todos os seus desejos devem se tornar

        beijo  Cicka

    272
    Tuesday 18th December 2018 at 13:46

    Köszönöm Cicka  a csodás leckét.

    271
    Friday 14th December 2018 at 14:12

      • Friday 14th December 2018 at 15:26

        Puszillak Erzsike! 

        Nagyon örülök hogy újra szerkesztesz.

        Köszönöm a szuper képet 

        Kívánok kellemes hétvégét .

    270
    Saturday 24th November 2018 at 13:02

    Szia Cicka...Üdvözöllek...

    Köszönöm a látogatásod...smile

    Hoztam egy lecke képet....Köszönöm szépen..yes

    Kellemes hétvégét....Marika

    http://ekladata.com/5oVil4vscvnec4cKVGu76PKu6hM@850x536.png

    http://ekladata.com/wp_qx5XaYF0_3ew00DPHrNxxzJw@850x534.png

      • Saturday 24th November 2018 at 19:46

        Szia Marika!

        Köszönöm a csodás képeket.Nagyon tetszik mind a kettő smileyes

    269
    Wednesday 14th November 2018 at 20:09

    Köszönöm  Cickám a szép leckét,puszim.

      • Thursday 15th November 2018 at 21:09

        Nagyon szépek a képeid Ilona smile Köszönöm 

    268
    Tuesday 6th November 2018 at 21:37

    Köszönöm a csodás leckét Cickám,puszillak.

      • Wednesday 7th November 2018 at 10:35

        Köszönöm Ilona  smile  Szuper lett a képed .Puszi

    267
    Tuesday 6th November 2018 at 20:40
    266
    Friday 2nd November 2018 at 13:18

    Köszönöm  Cickám a csodás leckét

      • Friday 2nd November 2018 at 18:54

        Szuper lett Ilona a képed tongue Köszönöm 

    265
    Vera Mendes
    Saturday 22nd September 2018 at 07:30

    Hello, a bemutatóid gyönyörűek. Nagyon boldog volnék, ha engedélyt kaptál volna arra, hogy portugálul lefordítsa őket. Ez az én e-mailem: veramendespsp2@gmail.com, kérem, lépjen velem kapcsolatba

    Köszönöm,

    Vera

    264
    Friday 31st August 2018 at 15:03

    Köszönöm Cickám,a szép leckét hoztam azt is.Puszi

      • Friday 31st August 2018 at 16:46

        Köszönöm Ilona .Nagyon klassz lett a képed. Puszi

    Suivre le flux RSS des commentaires


    Add comment

    Name / User name:

    E-mail (optional):

    Website (optional):

    Comment: